PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Pryžový pásek od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| pro číslo výrobku | 20881 |
|---|---|
| Délka [mm] | 21,1 mm |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 6,4 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 4 mm |
| Výška [mm] | 2,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 22800 |
|---|---|
| Délka [mm] | 29,8 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 45,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 20881 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 21,1 mm |
| Délka [mm] | 45,5 mm |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost