MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Pryžový pásek od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| pro číslo výrobku | 10695 |
|---|---|
| Délka [mm] | 5,6 mm |
| Šířka [mm] | 6 mm |
| Výška [mm] | 3,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 23080 |
|---|---|
| Délka [mm] | 56 mm |
| Šířka [mm] | 64 mm |
| Výška [mm] | 27,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 5,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 6 mm |
| Výška [mm] | 3,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 6,4 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 5 mm |
| Výška [mm] | 2,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost