RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Pryžový pásek od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 17469 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 25,8 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 85,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
| váha [g] | 52 g |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 17469 |
|---|---|
| Délka [mm] | 25,8 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 85,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 17469 |
|---|---|
| Délka [mm] | 27,6 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost