ROVER 400 II (XW) 418 TD - Pryžový pásek od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| pro číslo výrobku | 18121 |
|---|---|
| Délka [mm] | 4,4 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 18119 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Šířka [mm] | 72 mm |
| Výška [mm] | 49,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost