ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Pryžový pásek od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| pro číslo výrobku | 21846 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 25,8 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 85,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
| váha [g] | 52 g |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 21846 |
|---|---|
| Délka [mm] | 25,8 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 85,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost