VW POLO (6N2) 1.4 - Držák od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 6X0 253 147 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 65,0 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 121 11 8 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 121 10 1 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| jen ve spojení s | OE Katalysator |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovým nárazníkem |
| Výfukový systém | pro katalyzátor |
Dostupnost
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pryžového nárazníku |
| Alternativní sada opravy | 82 11 4392 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Rozvor kol [mm] | 116 mm |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost