PEUGEOT BOXER Krabice (244) 2.0 HDi - Držák od 4/2002 do 6/2006, 1997 ccm, 62 kW, 84 hp, RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD), Krabice
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 38 g |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10TD |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 38 g |
Dostupnost
| Délka [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 65 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 59 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 50 g |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Rozvor kol [mm] | 30 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma |
| Počet děr | 2 |
| váha [g] | 40 g |
| váha [g] | 44 g |
| Sériové číslo | 99.1327 |
Dostupnost