RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) - Držák od 6/2003 do 5/2006, 1870 ccm, 88 kW, 120 hp, F9Q 812, velkoprostorová limuzína
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1348 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414519 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1349 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 383 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 380 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 383 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 380 g |
Dostupnost