SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 - Držák od 10/2004 do 5/2009, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BGU, BSE, BSF, CCSA, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18245 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******5P*7*021500 |
| montovaná strana | Katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,308 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 253 144 AH |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5P-7-021 500 |
|---|---|
| váha [g] | 308 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,681 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Klíčové písmeno | 23 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední tlumič výfuku |
|---|---|
| Materiál | Guma |
Dostupnost