SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI - Držák od 3/2004 do 5/2009, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, AZV, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 1K0 253 147 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 253 144 AH |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5P-7-021 500 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5P-7-021 501 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5P-7-021 500 |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Klíčové písmeno | 23 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Guma |
Dostupnost