VOLVO S60 I (384) 2.4 D - Držák od 3/2005 do 4/2010, 2400 ccm, 93 kW, 126 hp, D 5244 T7, limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 84 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,143 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 84 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,143 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20834 |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Rozvor kol [mm] | 50 mm |
| Tvar | oválný |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20834 |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20834 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1139 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20834 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1293 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost