SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Držák od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| pro OE číslo | 08 52 726 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| pro OE číslo | 08 52 726 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 52 g |
Dostupnost