VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Držák od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 65,0 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 253 144C |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,093 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
|---|---|
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost