MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) - Držák od 4/2008 do 1/2012, 3498 ccm, 232 kW, 316 hp, M 272.968, Kabriolet
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 80 g |
Dostupnost