PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Držák od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| Délka [mm] | 64 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,047 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 512 00 8 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 08575 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| pro organizační číslo od | 08575 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 64 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,047 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| VET-číslo od | 01.2002 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Průměr v mm | 14,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet děr | 1 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 08575 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1755 62 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 71 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 71 g |
Dostupnost