PEUGEOT BOXER Krabice (230L) 2.5 DT - Držák od 10/1997 do 11/2001, 2499 ccm, 62 kW, 84 hp, 8140.67, Krabice
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Tvar | tvar O |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Tvar | tvar O |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419851 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 5775 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1112 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 15.577.563 |
| Kód motoru | DJ5 |
| montovaná strana | Přední tlumič výfuku |
| Číslo produkce | 0505957 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 15.577.563 |
| Kód motoru | DJ5 |
| montovaná strana | Přední tlumič výfuku |
| Číslo produkce | 0593005 |
Dostupnost