VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI - Držák od 7/2009 do 7/2013, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, CBDA, CFHB, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 253 144 AH |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Filtr sazových částic |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1114 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1395 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22715 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost