NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Držák od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Konstrukční rok do | 02/1993 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1993 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Tvar | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1993 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1142 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1993 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1268 |
Dostupnost
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Made in %J% |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
| Kód motoru | LD20 |
| Typ vozidla | GC22 |
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1993 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1142 |
Dostupnost