FORD TRANSIT autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) - Držák od 8/1994 do 3/2000, 1998 ccm, 84 kW, 114 hp, NSF, NSG, NSH, autobus
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Rozvor kol [mm] | 50 mm |
| Tvar | oválný |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1139 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1257 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 98 g |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Kód motoru | NSG |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
Dostupnost