ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Držák od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
|---|---|
| pro OE číslo | 60609574 |
| váha [g] | 50 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| váha [g] | 90 g |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Rozvor kol [mm] | 30 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma |
| Počet děr | 2 |
| váha [g] | 40 g |
| váha [g] | 44 g |
| Sériové číslo | 99.1327 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet děr | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Rozvor kol [mm] | 30 mm |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1124 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1131 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1327 |
Dostupnost
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
|---|---|
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost