BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Svorka od 3/2011 do 6/2015, 1997 ccm, 180 kW, 245 hp, N20 B20 A, SUV
| Průměr v mm | 108 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 155,5 mm |
| Šířka [mm] | 130 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 124 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 103 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 97 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 77 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 146 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost