BMW 5 Touring (E61) 520 d - Svorka od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Průměr v mm | 62,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 91 mm |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Velikost závitu | M10 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 77 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 87 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 17,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 9,1 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 3,6 mm |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11,3 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 75 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Délka [mm] | 97,4 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,159 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M8 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 108 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M8 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 75 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 103 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 77 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 146 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 77 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 101 mm |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Délka [mm] | 87 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Šířka [mm] | 95 mm |
| Výška [mm] | 17,5 mm |
| Výška [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 77 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| vnitřní průměr [mm] | 77 mm |
| Klíčové písmeno | 24 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost