OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V - Svorka od 7/2004 do 12/2011, 1686 ccm, 74 kW, 101 hp, Z 17 DTH, velkoprostorová limuzína
| pro číslo výrobku | 10581 |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Průměr v palcích | 2 1/8 palec |
| Délka [mm] | 82 mm |
| Šířka [mm] | 81 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 54 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20,3 mm |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 84,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Velikost závitu | M10 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Třmen pružného pásu |
| Číslo technické informace | W3 |
| Rozsah upínání od [mm] | 96 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 89 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Číslo technické informace | W3 |
Dostupnost
| Materiál | nerez ocel |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | Třmen pružného pásu |
| Číslo technické informace | W3 |
| Rozsah upínání od [mm] | 96 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 98 mm |
Dostupnost