PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Svorka od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| pro číslo výrobku | 25254 |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Průměr v palcích | 1,89 palec |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Šířka [mm] | 79 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 69 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 95 mm |
| Šířka [mm] | 87 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Průměr v mm | 59 mm |
| Délka [mm] | 82 mm |
| Šířka [mm] | 86 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 58 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 91 mm |
| Výška [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
| Velikost závitu | M10 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 25254 |
|---|---|
| Průměr v mm | 66 mm |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 105,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Průměr v mm | 58 mm |
| Průměr v mm | 59 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Délka [mm] | 82 mm |
| Délka [mm] | 86,4 mm |
| Šířka [mm] | 1 mm |
| Šířka [mm] | 86 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 59 mm |
| Velikost závitu | M8 |
| vnitřní průměr [mm] | 59 mm |
| Klíčové písmeno | 24 |
| Spojovací díl potrubí | pásová příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
| Množství | 50 |
| Díly v seznamu | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Průměr v mm | 66 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 69 mm |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Průměr v mm | 79 mm |
| Délka [mm] | 10 mm |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Šířka [mm] | 87 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| Velikost závitu | M8 |
| Materiál | Kov |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Klíčové písmeno | 24 |
| Spojovací díl potrubí | 003 |
| Spojovací díl potrubí | pásová příchytka |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
| Alternativní sada opravy | 430438 |
| Alternativní sada opravy | 430439 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 58 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 8,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 1,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 69 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17,7 mm |
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Výška [mm] | 113 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| VET-číslo od | 01.2002 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Průměr 1 [mm] | 51 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Kód motoru | WJY (DW8B)/WJZ (DW8) |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Kód motoru | DW8/WJZ |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Kód motoru | WJY (DW8B)/WJZ (DW8) |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Kód motoru | DW8/WJZ |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 08576 |
| Kód motoru | WJY (DW8B)/WJZ (DW8) |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Průměr v mm | 58 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost