CITROËN C15 kombi 1.4 - Svorka od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1988 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | PR. 4196 |
| Kód motoru | TU3 |
| Typ vozidla | VDS6 |
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Číslo produkce | 0558598 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost