RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) - Svorka od 3/2001 do 5/2005, 1783 ccm, 86 kW, 117 hp, F4P 770, F4P 774, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 69 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Kód motoru | F4P |
|---|---|
| Typ vozidla | BGO6,KGO6 |
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Číslo produkce | 0558598 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Šířka [mm] | 89 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Číslo technické informace | W3 |
Dostupnost
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Šířka [mm] | 89 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Číslo technické informace | W3 |
Dostupnost
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Šířka [mm] | 89 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Číslo technické informace | W3 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 66 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 69 mm |
| Průměr v mm | 72 mm |
| Délka [mm] | 11,2 mm |
| Délka [mm] | 112 mm |
| Délka [mm] | 17,7 mm |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 105,3 mm |
| Výška [mm] | 113 mm |
| Výška [mm] | 2,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,201 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 69 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
| Spojovací díl potrubí | pásová příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost