JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Svorka od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| pro číslo výrobku | 28178 |
|---|---|
| Průměr v mm | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,220 kg |
| Velikost závitu | M10 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 9,6 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2273 kg |
| Velikost závitu | M10 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 66,5 mm |
|---|---|
| Průměr v palcích | 2 5/8 palec |
| Délka [mm] | 11 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 54 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 54 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 124 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 103 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 97 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 77 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 146 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost