ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) - Svorka od 6/1983 do 12/1989, 1351 ccm, 55 kW, 75 hp, AR 30502, AR 30586, Šikmá zadní část
| Šířka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Třmen pružného pásu |
| Číslo technické informace | W3 |
| Rozsah upínání od [mm] | 96 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | AR30586 |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Kód motoru | AR30586 |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Materiál | nerez ocel |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | Třmen pružného pásu |
| Číslo technické informace | W3 |
| Rozsah upínání od [mm] | 96 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Materiál | nerez ocel |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | Třmen pružného pásu |
| Číslo technické informace | W3 |
| Rozsah upínání od [mm] | 122 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 124 mm |
Dostupnost