PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Pružina od 10/2000 do 4/2002, 1587 ccm, 72 kW, 98 hp, NFT (TU5JP), Kabriolet
| pro číslo výrobku | 22754 |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
Dostupnost