PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Pružina od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 28136 |
|---|---|
| Délka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | ET3J4 |
| Typ vozidla | WCKFUC |
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
Dostupnost