RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Pružina od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 01808 |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | TC/GTC |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | TC/GTC |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 4860 |
| Kód motoru | C1E |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | C371 |
| montovaná strana | přední |
| Číslo produkce | 0595005 |
Dostupnost