PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 - Pružina od 10/1982 do 8/1985, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, 159 (XU9S), limuzína
| Délka [mm] | 2,65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 1,95 mm |
| Výška [mm] | 1,95 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2,65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 1,95 mm |
| Výška [mm] | 1,95 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU92C/XU9S |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTX |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Délka [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | XU92C/XU9S |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | GTX |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Délka [mm] | 26 mm |
Dostupnost