PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Pružina od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| pro číslo výrobku | 20345 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2,65 mm |
| Šířka [mm] | 1,95 mm |
| Výška [mm] | 1,95 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 20345 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2,65 mm |
| Šířka [mm] | 1,95 mm |
| Výška [mm] | 1,95 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 08576 |
| Kód motoru | WJY (DW8B)/WJZ (DW8) |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Průměr v mm | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 26,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 08576 |
| Kód motoru | WJY (DW8B)/WJZ (DW8) |
| Počet dveří | 2 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Průměr v mm | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 26,5 mm |
Dostupnost