CITROËN C15 kombi 1.4 - Pružina od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Rok výroby od | 01/1988 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | PR. 4196 |
| Kód motoru | TU3 |
| Typ vozidla | VDS6 |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 2,65 mm |
| Šířka [mm] | 1,95 mm |
| Výška [mm] | 1,95 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1988 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | PR. 4196 |
| Kód motoru | TU3 |
| Typ vozidla | VDS6 |
| montovaná strana | centrum |
Dostupnost