NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Pružina od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 28839 |
|---|---|
| Délka [mm] | 4,5 mm |
| Šířka [mm] | 2,55 mm |
| Výška [mm] | 2,55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,385 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 23522 |
|---|---|
| Délka [mm] | 4,45 mm |
| Šířka [mm] | 2,5 mm |
| Výška [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,032 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost