MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Pružina od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 09984 |
|---|---|
| Délka [mm] | 3,9 mm |
| Šířka [mm] | 2,5 mm |
| Výška [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 194444 |
| Kód motoru | Z501 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 194444 |
| Kód motoru | Z501 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost