NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Šroub/ matice/ kroužky od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Velikost závitu | M10 |
|---|---|
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 66 mm |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 28838 |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,5 mm |
| Šířka [mm] | 8,5 mm |
| Výška [mm] | 16,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,063 kg |
| Klíčové písmeno | 26 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 28838 |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,5 mm |
| Šířka [mm] | 8,5 mm |
| Výška [mm] | 16,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,063 kg |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Klíčové písmeno | 26 |
| Volitelné | Ano |
| povrch | J/E |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 28839 |
|---|---|
| Délka [mm] | 7,45 mm |
| Šířka [mm] | 2,2 mm |
| Výška [mm] | 2,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,800 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10 |
|---|---|
| Číslo produkce | K0593700 |
Dostupnost