ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2A__) - Spínač / čidlo od 9/1998 do 10/2000, 2387 ccm, 100 kW, 136 hp, AR 34202, limuzína
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 61 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 28 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12X1.5-6g |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11604 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 61 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 28 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1998 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Velikost závitu | 12x1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 X 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 X 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06467 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Bod spínání (°C) | 87 °C |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60 585 603 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06582 kg |
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Bod spínání (°C) | 87 °C |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 61 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 87 °C |
Dostupnost