VW CADDY II pick-up (9U7) 1.9 D - Spínač / čidlo od 6/1996 do 12/2000, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEF, pick-up
| pro OE číslo | A0015403045 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 C |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1999 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 86 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | plně automatický |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 95 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | 22x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 79 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 35 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | černá/zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 50 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4020 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 50 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4020 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost