AUDI 80 B3 limuzína (893, 894, 8A2) 1.6 - Spínač / čidlo od 9/1986 do 8/1991, 1595 ccm, 55 kW, 75 hp, RN, limuzína
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 84 °C |
| Bod přerušení [°C] | 91 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
| Počet ovl. stupňů | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 90 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 314 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 314 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 314 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 314 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 314 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 314 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 80 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 85 °C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | červená |
| od rozsahu teploty [°C] | 30 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 40 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 x 1,0 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | černá |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 17 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 x 1,0 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 70 °C |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | červená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 70 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 75 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 75 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 80 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí [°C] | 85 °C |
Dostupnost