OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) - Spínač / čidlo od 10/2011, 1956 ccm, 96 kW, 130 hp, A 20 DT, B 20 DTJ, D 20 DTJ, Y 20 DTJ, Z 20 DTJ, velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25782 |
| Kód motoru | A 20 DT |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | E2999999 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
| verze | IAM |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26541 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46462179 |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36025 |
|---|---|
| Kód motoru | A20DT/Y20DTJ/Z20DTJ |
| pro OE číslo | 12566778 |
| pro OE číslo | 1338.F9 |
| pro OE číslo | 46469865 |
| pro OE číslo | 50 10 412 450 |
| pro OE číslo | 500382599 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,03209 kg |
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| Odpor [ohm] | 294 Ohm |
| Rozsah teplot (°C) | 25 °C |
| Rozsah teplot (°C) | 80 °C |
| Vnější závit [mm] | 12 mm |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Barva | modrá |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 7,4 mm |
| pro číslo výrobku | 1.880.170 |
| pro číslo výrobku | 1.880.190 |
| pro číslo výrobku | 580 170 |
| pro číslo výrobku | 580 190 |
| pro číslo výrobku | 7.8170 |
| pro číslo výrobku | 7.8190 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| barva krytu | světle modrá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | světle modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost