OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) - Spínač / čidlo od 2/2000 do 7/2004, 1686 ccm, 55 kW, 75 hp, Y 17 DT, kombi
| Velikost závitu | 3/8-18NPTF |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Číslo technické informace | XC |
| Číslo technické informace | XY |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Rozměr klíče | 13 |
| Vnější průměr [mm] | 8 mm |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Číslo technické informace | XC |
| Číslo technické informace | XY |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Číslo technické informace | XC |
| Číslo technické informace | XY |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13689 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Velikost závitu | 3/8" x 18 NPT |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Velikost závitu | 3/8x18 NPTF |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost