VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion - Spínač / čidlo od 5/1999 do 6/2006, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AGN, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 3 |
| od rozsahu teploty [°C] | 102 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 84 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | zelená |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2000 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | zelená |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | F 1J-X-250 000 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uchycením |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22*1.5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | S29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Velikost závitu | -- |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | -- |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-250 000 |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Velikost závitu | -- |
| Bod spínání (°C) | 150 °C |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-4-000 001 |
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 3 |
| barva krytu | černá |
| od rozsahu teploty [°C] | 102 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | 97 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +87 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +99 °C |
Dostupnost