FORD COUGAR (EC_) 2.5 ST 200 - Spínač / čidlo od 1/2000 do 12/2001, 2495 ccm, 151 kW, 205 hp, SGA, kupé
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" - 18NPTF |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" - 18NPTF |
| Rozměr klíče | 19mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1 802 332 |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8x18 NPTF |
| Barva | šedá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | šedá |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 8 mm |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 3F1A12A648AA |
| Velikost závitu | 3/8 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 3L8A12A648BA |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost