TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Spínač / čidlo od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 13 |
| Počet koncovek | 1 |
| Rozměr vnějšího závitu | 1/8" - 28 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 13 |
| Počet koncovek | 1 |
| Rozměr vnějšího závitu | 1/8" - 28 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1987 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 90 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1987 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1987 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
|---|---|
| Počet vodičů (opravná sada, sada kabelů) | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1988 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 85 °C |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Bod sepnutí [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8342087703 |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8" 28 BSP |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 90 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1,5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 17 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 83420-16020 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost