PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Spínač / čidlo od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| pro organizační číslo od | 08610 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,65 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,6 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 25,4 mm |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | senzor NTC |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Velikost závitu | 12x1.5 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 09520 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | zelená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| pro organizační číslo od | 09520 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Rozměr klíče | 20 |
| Způsob upevnění | nasaditelný |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12X1.5-6g |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 9520 |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Rozměr klíče | |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 8610-9519 |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Rozměr klíče | |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09519 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | modrá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 97 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 92 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1338C0 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 09520 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 09520 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Barva | zelená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost