VW CORRADO (53I) 1.8 G60 - Spínač / čidlo od 9/1988 do 9/1993, 1781 ccm, 118 kW, 160 hp, PG, kupé
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | -- |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 50-R-000 001 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 50-P-020 000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 84 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 91 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 50-R-000 001 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Bod sepnutí od [°C] | 70 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 77 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 75 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | modrá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4140 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4140 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 50-R-000001 |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03118 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 50-P-020 000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | bílá |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 919 369 A S1 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906041A |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0015403045 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 C |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 91 °C |
Dostupnost