RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi - Spínač / čidlo od 5/2005 do 8/2007, 2188 ccm, 102 kW, 140 hp, G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 707, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20977 |
| Barva | černá |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07064 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Bod spínání (°C) | 77 °C |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Barva | černá |
| spínač | s dvojitým tepelným spínačem |
| Počet koncovek | 3 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Označení barvy | modrá |
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 77 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 115 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 87 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 92 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 77 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22630 00QAF |
|---|---|
| pro OE číslo | 2263000QAF |
| pro OE číslo | 4406830 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50111 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 796 048 |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 82 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4500754 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 839 072 |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 77 °C |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 82 °C |
| Bod přerušení [°C] | 87 °C |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 92 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4402309 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 796 048 |
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 63 094 18R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22630 00QAF |
| pro OE číslo | 4406830 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4402309 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 796 048 |
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4500754 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 839 072 |
| Otevírací teplota [°C] | 77 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 92 °C |
| Tvar | čtyřhranný |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 82 °C |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 20mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 63 094 18R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22630 00QAF |
| pro OE číslo | 4406830 |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| specifikace | 2x NTC |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4402309 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 796 048 |
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| specifikace | normally open |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost