VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.2 Syncro - Spínač / čidlo od 8/1985 do 3/1988, 2226 ccm, 88 kW, 120 hp, JT, KX, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Barva | bílá |
| spínač | pro dvojitý tepelný vypínač |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02657 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | hnědá |
| Bod sepnutí od [°C] | 65 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 55 °C |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191959481 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 90 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0015403045 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191 959 481 C |
|---|---|
| Bod sepnutí od [°C] | 102 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 94 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Pracovní teplota od [°C] | 102 °C |
| Pracovní teplota od [°C] | 95 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 84 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 91 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5020 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5020 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5020 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5020 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 90 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1.5 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 70 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Bod sepnutí od [°C] | 90 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1987 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 32-J-000001 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Rozměr klíče | 20 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 32-H-400000 |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Rozměr klíče | 20 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,073 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod sepnutí od [°C] | 94 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 84 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1,0 |
|---|
Dostupnost