FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (225_) 1.3 D Multijet - Spínač / čidlo od 7/2009, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 199 B1.000, 330 A1.000, 463 45 266, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 55206393 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 22,5 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55206393 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 22,5 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost